مارکوپولو

یکی از دوستان میگفت مارکوپولو شدی. راست میگفت چند تا مسافرت کاری پشت سر هم پیش اومده که یه کمی روال زندگیمو تغییر داده. چند روز که مسافرت هستی که خوب روال زندگی خود به خود تغییر میکنه. چند روز قبلش هم در صدد تدارک مسافرت هستی و بعد از برگشتن هم یکی دو روز توی حال و هوای سفر. بین دو تا مسافرت هم که آدم گیج میزنه و دست و دلش درست به کار نمیره. نتیجه اش این میشه که گیج گیج میزنی که کدوم کار رو کی انجام بدی و طبیعتاْ یه سری کارها خود به خود عقب میفتند و کنسل میشند. اولین قربانی هم معمولاْ وبلاگ نویسیه. اینه که چند وقتیه پست ننوشتم. ولی غصه نخورید قول میدم دوباره برگردم و از اون مزخرفات باز هم بنویسم.

/ 10 نظر / 37 بازدید
هادی يعقوبی زاده

امير جان اول از همه به علت ارسال مقاله تشکر ميکنم و به خاطر اينکه مزاحم نشم ايميل (برای تشکر) نفرستادم. و اينکه از ديدن دوباره شما بعد از مدتها انتظار خوشحال شدم.

عبود

تو خلبانی

سعيد خليلي

سلام مهندس ... تو يه سور به مارکوپولو زدی

داداشی( يا همون اخوی صغير)

با سلام و درود به حضور حضرت اشرف حتما اين روزها در بلاد جرمنها حال مضاعفی می نماييد و بسيار به تلاوت زبان جرمنی مشغوليت يافته ايد. اوقات شريف را مکدر نمی کنم فقط به زبان جرمنی که اين روزها حضرت اشرف به تلاوت آن احتمام ورزيده ايد از حضور مبارک می خواهم:«اشپقشن زيبيته» تا اينقدر اين حقير آف ها را بر روی آين مسنجرتان که الهی ملیجک قربانش شود تلنبار ننمايم. قربان حضرت اشرف از جانب اخوی صغير از بلاد محروصه ی شاهنشاهی خونمون

خاله کذايی

خاله ی کذايی

پست فطرت نامرد بی شرف٬ خوبی؟ حالا پشت سر من حرف می زنی؟ اين اتفاقی که اينقدر بهش آب کردی فقط يک بار افتاد٬ اونم جواب شيطنتهات بود. حالا وقتی من تریبونی برای دفاع کردن ندارم هر چی بخوای می گی؟ بذار پسرم بزرگ شه می دم بچه هات رو حسابی بترسونه. او وا وا من لولو ام!

راحله

ما هيچ قصه اي نمي خونيم. منتظريم شما بيايد و قصه بگيد!

کيان فلاح

سلام به شما من کیان فلاح دانشجوی کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاههای تهران هستم من وبلاگی برای یک نظر سنجی ایجاد کرده ام تا بتوانم از نتایجش برای پایان نامه ام استفاده نمایم اگر لطف کنید در وبلاگ من در این نظز سنجی شرکت بفرمائید جواب نظر سنجی فقط یک یا دو کلمه است وباعث اتلاف وقت نخواهد شد قبلا متشکرم