هاوکينگ بازی

یه فیلم در مورد تئوری ریسمان و بروبچ برای کسایی که مثل من «صواد» فیزیکی ندارند ولی به فیزیک جدید علاقه مند هستند./>

/>

/ 9 نظر / 18 بازدید
مهسا

سلام . . . از آشنايی با اين جا بسيار خرسند شدم و تقريبا ارشيوتونو خوندم ... فوق دیپلم مکانيک هستم و مخصوصا از اين که با انديشه ايرانی آشنا شدم ازتون تشکر می کنم... دعا کنيد منم کنکور کارشناسی رو قبول بشم و شايد يه روز ارشد و ... از مطالب سودمندتون ممنون .

امير عباس

به مهسا: تشکر به خاطر تعریفی که از وبلاگ کرده بودی. موفق باشی در کنکور کارشناسی و ارشد و ...

مرضيه

به سلامتی و ميمنت اين هم مثل قبلی قابل ديدن نيست! آدرس می ديی يه جوری بازش کنيم؟ اگر هم نشد قصه ی ريسمانه رو می گيد؟! در حال حاضر با اين فيلترينگ توپ کار ما همين شده شنیدن به جای دیدن!حتما پرزیدنت می فرمایند نصف عیش بسه!با استناد به اصل وصف العيش= نصف العيش!!!

بهنام

هنوز به جا نياوردين منو؟

امير عباس

به مرضيه: http://video.google.com/videoplay?docid=-3128229341083745767&hl=en به بهنام: نه متاسفانه

مرضيه

This product is not available in your country ببينيد ما مشکلمون اين هاست! حالا می شه خلاصه ی اين دو تا فيلم رو بگيد لطفا؟ می ترسم برای ديدن اين لينک هايی که دوستان از اون طرف آب می فرستند هم که شده فرار مرضی کنم!!!

اميرعباس

به مرضيه: اون فيلم قبلی در مورد تاثير مهاجرت بر آمريکا بود و سحنران سعی ميکرد قانع کنه ملت رو که تعداد مهاجرها خيلی زياد هستند و تاثير خيلی بدی بر آمريکا دارند. نکته مهم از نظر من اما شيوه تاثيرگذاری بر مردم با استفاده از visualization بود. فيلم دومی هم در مورد اتحاد نيروها و استرينگ تئوری و مسائل مربوط به اون هست که فکر کنم بهتر از من بلد هستيد. ولی برای کسايی مثل من که بلد نيستيم چيز خوبی هست. برای اونايی هم که بلد هستند ممکنه جالب باشه از نظر اينکه سعی ميکنه مفاهيم پيچيده رو به زبون ساده توضيح بده

اميررضا

سلام داداشی من ممنون! آره می گذره ولی به سختی! آره سوتم می زنيم هم هوای سرد هم گرم کلا ما سوت زياد می زنيم. سوتی هم می ديم. نوکرتم تا روز قيامت. بوس رو بگير که اومد