گفته بودم وزن کم خوب نيست

بنده از وقتی پشت میز نشین شده ام و فرنگ آمده ام آب زیر پوستم افتاده تا حدی و افراد (بعضاْ معلوم الحال) درآورده اند که چاق شده ام. البته همه اینها تبلیغات مسموم است ولی بر حسب ظاهر بد نشد که آبی زیر پوستمان افتاده والا بیم آن میرفت که خدای ناکرده به مرضی از امراض مربوط به سوء تغذیه مبتلا هستم. امروز که سایت سی ان ان را تورق میکردم به مطلبی برخوردم در مورد اینکه دست اندر کاران هفته مد انگلیس از طراحان لباس خواسته اند از مدلهای سالم استفاده کنند. علی الظاهر منظورشان از سالم هم این است که خدای نکرده مدلها زیادی لاغر نباشند . اون طوری که اونجا نوشته بود توی بعضی جاهای دیگه مثل میلان حد گذاشتند برای لاغری مدلها و گفته اند که زیادی نباید مدلها لاغر باشند که بدآموزی داره و از این حرفا. البته بنده شخصاْ از این گونه حد گذاشتنها استقبال میکنم اصلاْ معنی نداره که آدم اینقدر لاغر باشه. به نظر من بهتره این حد رو نه تنها واسه مدلها بلکه برای استخدام و افتتاح حساب بانکی و گرفتن گذرنامه و ویزا و سوار شدن به هواپیما و بقیه امورات منظور کنند که الکی مردم اینقدر خودشون رو نکشند که لاغر بشند. در اون صورت کلی پول هم صرفه جویی میشه چون دیگه کسی دکتر نمیره که رژیم براش تجویز کنه و داروهای لاغری هم از خارج وارد نمیشه و نه تنها صرفه جویی ریالی بلکه ارزی هم داره.

/ 5 نظر / 11 بازدید
هيروديا

ببخشيد آقا يه سوال داشتم! نظرتون در مورد خانم ها هم همينه؟آيا؟

بهنام

بزنم به تخته اون زمان که ايران بودين انچنان هم لاغر نبودين و همچين برای خودتون پشت بازو و يال و کوپالی داشتين. الان که به قول خودتون آب هم رفته زير پوستتون فکر کنم بايد با جرثقيل شما زو بايد بيارن سر کار:) :) :) خوب جناب هاليدی می تونی حدس بزنی من کی هستم. فقط معلوم تاحالمون نکنی يک موقع:) :)

امير عباس

جناب بهنام خان لاجوردی! برادر کم لطفی کردين! باشه ميذارم به حسابت!

مليکا

آخ آخ اين حرف رو نزنيد!‌ من همين الان فهميدم که چاغ شدم!!!!! چون شلوارم به کمرم فشار مياره !!‌ :( اگه تعطيلات همينجوری ادامه پيدا کنه و دانشگاه زودتر شروع نشه من بايد لباسهای جديد سفارش بدم!!! پس: وزن زياد خوب نيست!‌دل و روده و کمرم درد گرفته همينجوری که روی صندلی نشستم!

بهنام

هاليدی جان زدی به کاهدون با اين هوش و زکاوتتون!!! راستی باز مارو معلوم الحال خطاب نکينی ها:) :):)